O nás

psychologická poradňa pre mladých ipcko.sk logo

Dobrá linka je projekt občianskeho združenia IPčko, ktoré vzniklo v roku 2012 a už 6 rokov pomáha cez internet mladým ľuďom, ktorí sa ocitli v náročných krízových situáciách.  IPčko získalo za svoju prácu viacero ocenení bolo, projektom roka 2012, je členom Asociácie liniek pomoci a Koalície pre deti  Slovensko. Viac informácií o IPčku si môžete prečítať na ipcko.sk

Náš tím

poradkyňa Ema

Ema

Som psychologička, rada píšem, kreslím, cestujem, spoznávam nových ľudí, venujem sa joge, zdravému životnému štýlu, rada sa smejem a robím druhým radosť.

poradca Marek

Marek

Som psychológom, zakladateľom projektu IPčko.sk a Dobrá linka. Aktuálne som programovým riaditeľom občianskeho združenia IPčko.

Katka

Som psychologička, rada čítam, pozerám dokumentárne filmy či seriály, rada trávim čas s rodinou a priateľmi, či pri počúvaní dobrej hudby

poradkyňa Simona K.

Simona

Pracujem ako terénna sociálna pracovníčka s deťmi a mládežou. Milujem prírodu, turistiku a cyklistiku. Som však dosť lenivá a preto ma do týchto aktivít treba „dokopať“.

Zuzana

Som špeciálna pedagogička a venujem sa žiakom so sluchovým postihnutím. Rada trávim čas so svojou rodinou a priateľmi, rada čítam a cestujem.

Katarína P.

Som študentka psychológie, čiastočne aj pracujem a svoj čas rada trávim s rodinou alebo si dám seriálový alebo filmový maratón sama so sebou, či vypínam pri dobrej hudbe.

Zavrieť Menu