O nás

Dobrá linka je projekt občianskeho združenia IPčko, ktoré vzniklo v roku 2012 a už 10 rokov pomáha cez internet mladým ľuďom, ktorí sa ocitli v náročných krízových situáciách.  IPčko získalo za svoju prácu viacero ocenení bolo, projektom roka 2012, je členom Asociácie liniek pomoci a Koalície pre deti  Slovensko. Viac informácií o IPčku si môžete prečítať na ipcko.sk

Náš tím

TÍM SUPERVÍZOROV DOBREJ LINKY

PhDr. Marek Madro, PhD., MBA

Som psychológom, zakladateľom a riaditeľom občianskeho združenia IPčko.

Mgr. Dominika Rajznerová

Som psychologička, programová riaditeľka občianskeho združenia IPčko a supervízorka Dobrej linky.

TÍM PORADCOV A PORADKÝŇ DOBREJ LINKY

Katka

Som psychologička, rada čítam, pozerám dokumentárne filmy či seriály, rada trávim čas s rodinou a priateľmi, či pri počúvaní dobrej hudby

Simona

Pracujem ako terénna sociálna pracovníčka s deťmi a mládežou. Milujem prírodu, turistiku a cyklistiku. Som však dosť lenivá a preto ma do týchto aktivít treba „dokopať“.

Júlia

Som psychologička a rada čítam knihy, hrám na ukulele a na klavír, pozerám filmy a chodím do prírody. Doma mám dvoch kocurikov, najradšej zo všetkého však svoj voľný čas trávim so svojimi priateľmi a rodinou.

Eva

Študujem Mgr psychológie a pracujem na Dobrej Linke. Veľmi rada behám, turistikujem, zlepšujem jógu a trávim čas so svojími najbližšími.

Štefánia

Študujem špeciálnu a sociálnu pedagogiku. Rada trávim čas s ľuďmi pri rozhovore, pri šálke dobrej kávy alebo v prírode. Rada vybehnem do lesa a do ticha, kde môžem troška „vypnúť“. Ale taktiež rada počúvam hudbu alebo zaujímavé podcasty.

Diana

Pracujem ako psychologička. Vo voľnom čase rada chodím na prechádzky do prírody. Mojou veľkou obľubou a relaxom je práca v záhradke. Doma sa venujem mojim dvom psíkom a mačke. Tiež rada trávim spoločné príjemné chvíle so svojou rodinou.

Zuzana

Na Dobrej linke poskytujem videoporadenstvo sluchovo postihnutým. Som špeciálna pedagogička a rada trávim čas so svojou rodinou a priateľmi. Okrem toho rada čítam a cestujem.

Zavrieť Menu