Dobrá linka je projekt občianskeho združenia IPčko, ktoré vzniklo v roku 2012 a už 6 rokov pomáha cez internet mladým ľuďom, ktorí sa ocitli v náročných krízových situáciách.  IPčko získalo za svoju prácu viacero ocenení bolo, projektom roka 2012, je členom Asociácie liniek pomoci a Koalície pre deti  Slovensko.

psychologická poradňa pre mladých ipcko.sk logo

Viac informácií o IPčku si môžete prečítať na ipcko.sk

Náš tím

poradkyňa Ema

Ema

Som psychologička, rada píšem, kreslím, cestujem, spoznávam nových ľudí, venujem sa joge, zdravému životnému štýlu, rada sa smejem a robím druhým radosť.

poradkyňa Andrea

Andrea

Som študentkou psychológie, veľa času trávim v prírode a v spoločnosti milých ľudí a dobrej poézie.

poradkyňa Barbora

Barbora

Som študentkou tretieho ročníka psychológie, vo voľnom čase rada čítam knihy a trávim čas so svojou rodinou či priateľmi. Aktuálne ma napĺňa aj štúdium posunkového jazyka, ktorý ma „nakopol“ skúšať nové veci a nebáť sa vybočiť z komfortnej zóny.

poradkyňa Simona

Simona

Som študentkou psychológie, milujem čítanie kníh, počúvanie hudby a snažím sa všetok voľný čas tráviť s priateľmi a rodinou.

poradkyňa Simona K.

Simona K.

Pracujem ako terénna sociálna pracovníčka s deťmi a mládežou. Milujem prírodu, turistiku a cyklistiku. Som však dosť lenivá a preto ma do týchto aktivít treba „dokopať“.

poradca Marek

Marek

Som zakladateľom projektu IPčko.sk a programový riaditeľ IPčka.

Zavrieť Menu