O nás

psychologická poradňa pre mladých ipcko.sk logo

Dobrá linka je projekt občianskeho združenia IPčko, ktoré vzniklo v roku 2012 a už 8 rokov pomáha cez internet mladým ľuďom, ktorí sa ocitli v náročných krízových situáciách.  IPčko získalo za svoju prácu viacero ocenení bolo, projektom roka 2012, je členom Asociácie liniek pomoci a Koalície pre deti  Slovensko. Viac informácií o IPčku si môžete prečítať na ipcko.sk

Náš tím

Mária

Som vedúcou pracovníčkou Dobrej linky a som psychologička. Rada trávim čas hraním na gitare, plávaním alebo prechádzkami v prírode.

Marek

Som psychológom, zakladateľom projektu IPčko.sk a Dobrá linka. Aktuálne som programovým riaditeľom občianskeho združenia IPčko.

Katka

Som psychologička, rada čítam, pozerám dokumentárne filmy či seriály, rada trávim čas s rodinou a priateľmi, či pri počúvaní dobrej hudby

Simona

Pracujem ako terénna sociálna pracovníčka s deťmi a mládežou. Milujem prírodu, turistiku a cyklistiku. Som však dosť lenivá a preto ma do týchto aktivít treba „dokopať“.

Barbora

Som študentkou psychológie. Svoj voľný čas trávim najradšej v kruhu svojej rodiny či priateľov. Rada sa venujem tiež čítaniu kníh, športu a rada cestujem.

Katarína P.

Som študentka psychológie, čiastočne aj pracujem a svoj čas rada trávim s rodinou alebo si dám seriálový alebo filmový maratón sama so sebou, či vypínam pri dobrej hudbe.

Zuzana

Na Dobrej linke poskytujem videoporadenstvo sluchovo postihnutým. Som špeciálna pedagogička a rada trávim čas so svojou rodinou a priateľmi. Okrem toho rada čítam a cestujem.

Matej H.

Som študentom psychológie. Vo voľnom čase som v prírode, meditujem alebo cvičím jógu. Taktiež rád čítam a spoznávam nové miesta.

Ivana M.

Som psychologička, okrem pomoci druhým sa venujem aj študentom a výskumu na univerzite. Milujem hory, knihy a varenie. Zdravie, rodina, láska sú v mojom srdci na popredných priečkach.

Zavrieť Menu