O nás

psychologická poradňa pre mladých ipcko.sk logo

Dobrá linka je projekt občianskeho združenia IPčko, ktoré vzniklo v roku 2012 a už 8 rokov pomáha cez internet mladým ľuďom, ktorí sa ocitli v náročných krízových situáciách.  IPčko získalo za svoju prácu viacero ocenení bolo, projektom roka 2012, je členom Asociácie liniek pomoci a Koalície pre deti  Slovensko. Viac informácií o IPčku si môžete prečítať na ipcko.sk

Náš tím

Mária

Som vedúcou pracovníčkou Dobrej linky a som psychologička. Rada trávim čas hraním na gitare, plávaním alebo prechádzkami v prírode.

Marek

Som psychológom, zakladateľom projektu IPčko.sk a Dobrá linka. Aktuálne som programovým riaditeľom občianskeho združenia IPčko.

Katka

Som psychologička, rada čítam, pozerám dokumentárne filmy či seriály, rada trávim čas s rodinou a priateľmi, či pri počúvaní dobrej hudby

Simona

Pracujem ako terénna sociálna pracovníčka s deťmi a mládežou. Milujem prírodu, turistiku a cyklistiku. Som však dosť lenivá a preto ma do týchto aktivít treba „dokopať“.

Barbora

Som psychologička a svoj voľný čas trávim najradšej v kruhu svojej rodiny či priateľov. Rada sa venujem tiež čítaniu kníh, športu a rada cestujem.

Ladislava

Som psychologička a mama dvoch úžasných stvorení. Po práci trávim väčšinu svojho voľného času s rodinou. Milujem turistiku, cyklistiku, plávanie, ale aj obyčajné bláznenie sa na trampolíne. Tiež nepohrdnem dobrou knihou či zaujímavým filmom.

Júlia

Som psychologička a rada čítam knihy, hrám na ukulele a na klavír, pozerám filmy a chodím do prírody. Doma mám dvoch kocurikov, najradšej zo všetkého však svoj voľný čas trávim so svojimi priateľmi a rodinou.

Veronika Š.

Študujem psychológiu a mimo toho veľa času trávim so svojou rodinou. Rada chodím do prírody, ale tiež si rada poleňoším doma pri seriáli alebo filme. Okrem toho mám rada spoločenské hry, slnko, kvety, priateľov a maľovanie.

Kristy

Na Dobrej linke pracujem ako psychologička, a okrem toho svoj život rada napĺňam zmysluplnou prácou, vzťahmi, neustálym vzdelávaním, občasným tvorením a v čase oddychu rada siahnem po kvalitnej knihe, chutnom recepte, zdravom pohybe alebo akejkoľvek aktivite na čerstvom vzduchu v prírode.

Zuzana

Na Dobrej linke poskytujem videoporadenstvo sluchovo postihnutým. Som špeciálna pedagogička a rada trávim čas so svojou rodinou a priateľmi. Okrem toho rada čítam a cestujem.

Zavrieť Menu