Užitočné kontakty

Potrebuješ pomoc? Ubližuje Ti niekto? Alebo máš otázky, na ktoré nevieš odpovedať? Vysmieva sa Ti niekto? Máš strach a nevieš, čo máš robiť?

Pohľadaj niekoho v Tvojom okolí, komu dôveruješ (priateľ, spolužiak, učiteľ, rodič, teta, ujo )… nezostávaj so svojím problémom osamote. Ak nikoho takého nenájdeš, vedz , že je tu mnoho dobrých ľudí, odborníkov, ktorí Ti dokážu pomôcť. Neváhaj a kontaktuj ich.

Nižšie Ti ponúkame kontakty aspoň niektorých:

Krízová linka pomoci

V prípade, že ti viac vyhovuje telefonický kontakt, sme tu pre Teba anonymne – bezplatne a nonstop aj na Krízovej linke pomoci na telefónnom čísle: 0800 500 333

 
dl_sme_si_rovni_logo

Veľmi radi by sme Vám chceli predstaviť jeden fantastický projekt Slovenského paralympijského výboru, ktorý má vo svojom názve silný odkaz – SME SI ROVNÍ. Zapojenie do tohto projektu zmení uhol pohľadu na zdravotný hendikep a život s ním. V rámci projektu sa vytvorila skupina motivátorov so zdravotným znevýhodnením, ktorí pomáhajú ďalším ľuďom vidieť svet inak, podporujú a povzbudzujú ich k naštartovaniu novej životnej etapy a posunutiu životného príbehu ďalej. Ak sa chcete do projektu SME SI ROVNÍ zapojiť alebo o ňom chcete vedieť viac, kliknite a sledujte, koľko inšpiratívnych ľudí chce inšpirovať ďalších.

Projektu SME SI ROVNÍ veľmi držíme palce.

 
Zavrieť Menu